Hakkımızda

Protez saçın sağlık açısından hiçbir şekilde zararı yoktur. REMY PLUS PROTEZ SAÇ İLE Alopesi Areata hastaları veya kemoterapi sonrası saçsızlık yaşayanlar için bile uygundur.

Uygulamada kullanılan malzemelerin tümü Amerika sağlık örgütü F.D.A tarafından onaylı malzemelerdir. REMY PLUS PROTEZ SAÇ Hava ve su geçirgenliğine sahiptir, kendi saçlarınız uzamaya devam eder ve kendi saçlarınıza asla zarar vermez. Altyapılar insan teni ile birebir uyumludur ve gözenekli yapısı ile saç dipleriniz görünür.

Havuz, deniz ve spor ve benzeri hareket gerektiren faaliyetlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz. Altyapılar nano teknoloji ile üretildikleri için hafiftirler bu yüzden sadece saçların ağırlığını hissedersiniz, bu durum 1 haftalık alışma döneminden sonra ortadan kalkar, ve kendi saçlarınız gibi hissedersiniz. REMY PLUS PROTEZ SAÇ Gerçek saçlardan üretildikleri için, şampuan, wax, jöle ve saç şekillendirici ürünler kullanabilirsiniz. Saç yönleri merkezi bir hatta olmadığı için her yöne rahat tarayabilir, dilediğiniz her modeli rahatlıkla verebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ
× Canlı Destek Hattı